خانه / بخش آموزش / آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون
آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

حتما می دانید برای دریافت برنامه و بازی ، آپدیت و … در گوشی های آیفون نیاز به اپل آی دی دارید . یکی از روش های ساخت اپل آی دی از طریق گوشی آیفون می باشد .

ابتدا از داخل گوشی خود به قیمت App Store رفته و در مرحله بعد وارد بخش Top 25 شوید . یکی از برنامه ها یا بازی های رایگان را انتخاب نموده و و بر روی دکمه Free کلیک نموده تا مراحل نصب برنامه آغاز شود .

95e8e9278f37f50ccf584ef0729ca4f2 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

پس از کلیک برای نصب برنامه پنجره ای باز شده ه از شما درخواست وارد کردن اپل آی دی می شود . با توجه به اینکه در حال حاضر اکانت اپل آی دی نداریم ، پس در این پنجره گزینه دوم یعنی Create New Apple Id را انتخاب میکنیم .

free apple account 006 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

پس از کلیک بر روی این گزینه ، مراحل ساخت اپل آی دی شروع خواهد شد . در مرحله بعد از شما اطلاعات کشور محل سکونت تان پرسیده میشود که با توجه به اینکه در حال حاضر ایران در لیست کشور های تحریم شده اپل می باشد ، ما گزینه United State را انتخاب میکنیم .

free apple account 007 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

در مرحله بعدی لازم است که قوانین نمایش داده شده شرکت اپل را تایید و بر روی دکمه Agree کنید و بر روی دکمه Next کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید .

free apple account  آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

پس از گذراندن مرحله بالا ، در این مرحله لازم است مشخصات اپل آی دی که میخواهید بسازید را وارد نمایید . در قسمت ایمیل لازم است ایمیل خود را وارد نموده و در بخش پسورد نیز رمز عبور خود را وارد نمایید . ( لازم به ذکر است حتما ایمیل معتبر خود را وارد نمایید چون ایمیل تایید اپل آی دی در مرحله آخر به همین ایمیل ارسال خواهد شد و شما باید ابتدا اپل آی دی خود را تایید نمایید تا اپل آی دی شما فعال شود )

free apple account 001 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

در مرحله بعد لازم است سوال امنیتی برای اکانت خود انتخاب نمایید تا در صورت فراموش کردن کلمه عبور خود ، بتوانید از این طریق پسورد خود را ریست نمایید .

free apple account 008 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

پس از عبور از مرحله بالا ، در این مرحله باید یک ایمیل به عنوان ایمیل پشتیبانی جهت محافظت از اپل آی دی خود وارد نمایید . همچنین تاریخ تولد خود را نیز باید در بخش پایین این پنجره وارد نمایید . همچنین اپل از شما میپرسد که آیا مایلید اطلاعیه های محصولات و اخبار اپل به ایمیل شما ارسال شود که بهتر است این دو گزینه را خاموش نمایید .

free apple account 009 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

این مرحله بسیار مهم است . در این مرحله ابتدا نحوه پرداخت را بر روی None انتخاب نمایید .

free apple account 002 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

در این مرحله لازم است مشخصات محل سکونت خود را وارد نمایید که با توجه به انتخاب کشور آمریکا در مرحله اول ، لازم است مشخصات محل سکونت در این کشور و البته واقعی باشد . پس پیشنهاد میکنیم اطلاعات این مرحله را مطابق تصویر زیر وارد نمایید .

آدرسی که در زیر وارد کردیم : 9592, Harding Avenue, Surfside

44179ef8305a9e3d8583fc41b3910c5f آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

4a57cb4c1e8624bca7f81552eff52c7e آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

پس از عبور از مرحله بالا ، در این مرحله نییز کار به اتمام رسیده و ایمیل تاییدیه اپل آی دی برای شما ارسال شده . لازم است ایمیل خود را چک کرده و بر روی لینک تایید اپل آی دی کلیک کنید تا با موفقیت ساخته و فعال شود .

free apple account 004 آموزش ساخت اپل آیدی از طریق گوشی آیفون

 

تبریک ! شما موفق شدید !  اپل آی دی شما با موفقیت ساخته شد 🙂

یک نظر

  1. کاربران گرامی در قسمت مطالب مرتبط میتوانید دیگر روش های ساخت اپل آی دی را مشاهده نمایید .

پاسخ بدهید

گیفت کارت اپل